Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej będą mieli w tym roku okazję zrobić niespodziankę świąteczną rodzinie i swoim dobrym znajomym. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mogą wysłać im nietypową pocztówkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Miejskie muzeum w Suchej Beskidzkiej zaprezentowało właśnie serię kartek świątecznych, na których obok tradycyjnych szopek bożonarodzeniowych pokazane są... najciekawsze zabytki.

Czytaj także: Na zakopiańskiej Harendzie już ruch [ZDJĘCIA]- Miejskie kamienice, renesansowy zamek czy obiekty starego i nowego kościoła pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Wszystkie te obiekty znajdą się na pocztówkach - mówi Edward Sochacki z suskiej biblioteki. - Kartki będzie można kupić w specjalnym czterostronicowym wydaniu. Zapłacą za nie trzy i pół złotego.

Kartki - takie nietypowe - powinny mieć spore powodzenie. Będą cenną zdobyczą także dla kolekcjonerów - zapewnia Edward Sochacki.
Pocztówki można już kupić w budynku miejskiego muzeum oraz w biurze obsługi obywateli suskiego magistratu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!